Przejdź do treści

Witamy w świecie grzybów i konopi

Growkity Psilocybe Cubensis

Growkit to kompletny zestawy do obserwacji grzybni, zawierające dojrzałą grzybnię, substrat i pojemnik. Należy jednak podkreślić, że uprawa grzybów psylocybinowych w Polsce jest nielegalna dlatego zestawy Growkit przeznaczone są wyłącznie do celów badawczych i obserwacji rozwoju grzybni. GrowKity są legalne w Polsce, ponieważ grzybnia i zarodniki nie zawierają substancji zakazanych, takich jak psylocybina. Pamiętaj, że kupując GrowKit, nabywasz produkt do celów badawczych lub kolekcjonerskich. Nie wolno ich wykorzystywać do uprawy grzybów psylocybinowych, ponieważ mimo tego, że sama grzybnia jest legalna, to grzyby psylocybinowe są prawnie zakazane w Polsce.

Growkit o pojemności 2100ml  – największy wariant i najbardziej opłacalna opcja. grzybnia z gatunku Psilocybe cubensis i INNYCH.

Growkit o pojemności 1200ml Dostarczający wysoką efektywność bez potrzeby zajmowania dużej powierzchni – obserwuj Magiczne grzyby z naszym zestawem.

GROWKIT FULL AUTO – idealne dla każdego, kto chce Badać grzybnię w najłatwiejszy sposób. zestawy zostały stworzone tak, aby zapewnić maksymalną skuteczność, minimalizując ryzyko jakichkolwiek problemów.

Produkty konopne – Kwiatostany bogate w CBD i CBG, pozyskiwane od czołowych europejskich producentów. Wolne od nawozów, pestycydów i herbicydów. Bez nasion i grubych łodyg. Idealny surowiec, który znajdzie wiele zastosowań.