Przejdź do treści

GROWKIT JEDi MiND F**K FULL AUTO 1800ML

199,00 

Grzybnia pędząca z prędkością światła!

Ten growkit skrywa w sobie grzybnię kolonizującą substrat z nadświetlną szybkością. Obserwuj, jak kosmiczna sieć grzybni rozwija się w tempie oszałamiającym wyobraźnię!

Aby obserwować tę kosmiczną grzybnię w pełni, zapewnij im warunki atmosferyczne rodem z egzotycznych planet: temperaturę w przedziale 21-25°C.

Growkit Jedi Mind F**k posiada masę około 2 kilogramów (pojemność 1200ml)

Kategoria: Tagi: ,

Odkryj kosmiczny świat grzybów Jedi Mind F**k!

Zestaw Jedi Mind F**k Growkit to portal do fascynującego świata grzybni Psilocybe Cubensis, stworzony z myślą o badaczach pragnących zgłębić tajemnice mikrokosmosu. Obserwuj kosmiczny rozwój grzybów i poznaj ich nieziemską naturę.

Czym wyróżnia się Jedi Mind F**K?

  • Niezwykłe owocniki: Charakteryzują się dużym, orzechowo-brązowym kapeluszem ozdobionym białymi kropkami, wyrastającym na długich, smukłych trzonach, które sinieją przy dotyku.
  • Tropikalne upodobania: Grzyby te rozwijają się najlepiej w temperaturze 21-25°C, nawiązując do swojego egzotycznego pochodzenia.
  • Szybka kolonizacja: Jedi Mind F**k to gatunek grzybów znany z szybkiego wzrostu i kolonizacji podłoża, co z pewnością ucieszy entuzjastów mykologii.

    Uwaga:

    • Pamiętaj, że uprawa grzybów Psilocybe Cubensis jest nielegalna w Polsce. Zestaw Jedi Mind F**k Growkit przeznaczony jest wyłącznie do celów badawczych i obserwacji mikroskopowych. Grzybnia nie zawiera żadnych substancji psychoaktywnych.