Blog kategorie
Blog archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Jakie właściwości ma olejek z marihuany?

Gdy chorujesz, łapiesz się każdego sposobu, aby jak najszybciej powrócić do zdrowia. Z tego powodu tak wielką popularność zdobył olejek z marihuany i jego pochodne. Ekstrakt z konopi indyjskiej może skutecznie wspierać Cię w walce z chorobą. Jedyny minus jest taki, że to produkt w Polsce nielegalny. Inne preparaty, takie jak susz czy tabletki, mogą Ci zostać przypisane przez lekarza, jednak w postaci oleju kupisz tylko ten konopny.

Olejek konopny

Preparat ten dostępny jest najczęściej w postaci kropel. Wytwarza się go z konopi włóknistych, które rosną także w Polsce. Są to bardzo strzeżone i kontrolowane miejsca, dlatego sięgając po produkty CBD możesz mieć pewność, że posiadają one odpowiedni certyfikat bezpieczeństwa. Właściwości tego środka, inaczej niż w przypadku olejku z marihuany, nie są jednak do końca znane. Może on wspierać Twój organizm w walce z chorobą, ale nie potwierdzają tego żadne badania. Ponieważ jednak nie ma dowodów na szkodliwość tego preparatu, chętnie sięgają po niego wszyscy, którzy szukają naturalnych suplementów.

Olejek z marihuany

Ten produkt z pewnością ma właściwości lecznicze, jednak nie można go w Polsce dostać legalnie. W naszym kraju możesz za to otrzymać receptę na tabletki i susz medyczny z konopi indyjskiej. Kto może i powinien przyjmować ten preparat to decyzja lekarza. Z pewnością środki pomagają w leczeniu padaczki, wspierają też chorych na raka. Olejek z marihuany, tak jak i pozostałe środki, wytwarzany są z bezpiecznie hodowanej rośliny, o znikomej zawartości szkodliwych substancji psychoaktywnych. Oznacza to, że wszelkie narkotyczne właściwości nie występują podczas ich stosowania.

Lekarstwo na raka?

Ponieważ olejek z marihuany wpływa pozytywnie na osoby cierpiące z powodu choroby nowotworowej, sprawdzono go także pod innym kątem. Okazało się, że zawarte w nim substancje hamują uszkadzanie komórek nerwowych u osób cierpiących na Alzheimera, Parkinsona i Huntingtona, a także stwardnienie rozsiane, zanikowe boczne, zanik mięśni. I tak nie tylko można wydłużyć sobie życie i poprawić samopoczucie, ale też spokojniej przejść cały proces chorobowy. Bada się też jego wpływ na osoby zmagające się z chorobami psychicznymi. Wpływa na cukrzyków i zwalcza stany zapalne oraz drgawki.

Waluty
Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl