Silver Haze to jedna z najpopularniejszych odmian konopi. Duże, jasne, lekkie i puszyste kwiaty mienią się różnymi odcieniami zieleni i są pokryte kryształkami żywicy. Oprócz pięknego wyglądu, zapach i smak są równie przekonujące: intensywny orzeźwiający aromat z ziemistym posmakiem. Przypomina najlepsze zapachy unoszące się w holenderskich coffeeshop’ach. Takie cudo powstało przy zastosowaniu kosmicznych technologii w uprawie pod lampami (indoor) i zawiera około 5% CBD. 

 

Cenisz susz z dużą zawartością CBD? Koniecznie spróbuj Silver Bud! To rodzaj suszonych kwiatostanów z certyfikowanych, chronionych upraw, które charakteryzują się aż 9% zawartością CBD! Takie stężenie kannabidiolu zapewnia szybkie efekty, sprzyja uspokojeniu, wspiera organizm i dobre samopoczucie. Do tego jest to całkowicie legalny produkt, o bardzo niskim poziomie THC. Silver Bud to kwiatostany odmian Santhica, nie zawierają nasion, są bardzo aromatyczne i mają przyjemny smak. Uprawa szklarniowa gwarantuje ścisłą kontrolę nad uprawami, rośliny nie są narażone na środki ochrony roślin, nie stosuje się także sztucznych nawozów.

Bez względu na wielkość porcji, Silver Bud są starannie, szczelnie opakowane i zachowują pełnię swojego aromatu. Kwiatostany znajdują się w woreczku strunowym, torebce typu doypack zabezpieczonej plombą. Każdy produkt jest dostarczany wraz z certyfikatem analizy laboratoryjnej potwierdzającym legalność suszu i deklarowaną zawartość kannabinoidów.

Waluty
Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl