Przejdź do treści

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Naturalny susz konopny zawierający kannabigerol (CBG)

Kannabigerol – CBG – to wartościowy kannabinoid, który nie wykazuje działania psychoaktywnego. Jego dobroczynne działanie na organizm jest coraz lepiej poznane.

///

Przede wszystkim może wspierać leczenie depresji, pomagać chronić układ pokarmowy, a także układ nerwowy. Może być stosowany dla uspokojenia się, łagodzenia napięć, stanów lękowych i wielu innych schorzeń i przypadłości.

Susz konopny CBG to wyrazisty smak, piękny aromat i duża dawka kannabigerolu.
Prezentowane w naszym sklepie suszone kwiaty konopi siewnych z dużym stężeniem CBG to wysokiej jakości, legalne produkty, dostępne w kilku wielkościach opakowań do wyboru. Mają one wyrazisty smak i piękny aromat – kwiatostany są bogate w żywicę. Susz konopny CBG nie zawiera substancji psychoaktywnych. Można podgrzewać go w waporyzatorze i wdychać pary, pić napar z suszu lub przyjmować w innych formach. Wszystkie produkty są opatrzone dokumentem potwierdzającym zawartość CBG i legalność suszu. Dostepne bez recepty z szybką dostawą do Twojego domu!

Jak działa CBG?

CBG jest naturalnym kannabinoidem, który oddziałuje na układ endokannabinoidowy człowieka, który odpowiedzialny jest za utrzymywanie organizmu stanie rónowagi. Ogólnie system endokannabinoidowy pełni różne funkcje, specyficzne dla wielu obszarów ludzkiego ciała. Liczne badania ujawniły, że kannabigerol wykazuje duży potencjał farmakologiczny. Wśród zastosowań leczniczych, potwierdzonych publikacjami naukowymi, na szczególną uwagę zasługują następujące właściwości:

przeciwzapalne
przeciwnowotworowe
antybakteryjne
przeciwgrzybicze
antyseptyczne
neuroprotekcyjne
pobudzające apetyt